Nagrania

Vespa i Pomorzanie na składance „Born in Szczecin”

Born In Szczecin to chęć wręczenia szczecinianom do ręki czegoś, co świadczyć będzie o sile naszej lokalnej sceny garażowej. Czegoś namacalnego......

Kontynuuj czytanie ▾

Zamysłem Stowarzyszenia Made in Szczecin, jak i portalu wSzczecinie.pl jest stwarzanie zespołom możliwości zaistnienia na rynku muzycznym. Olbrzymi potencjał drzemiący w młodych, szczecińskich muzykach usłyszeć można na składankach Born In Szczecin. Do udziału w projekcie zapraszani są młodzi twórcy, jak i „starzy wyjadacze sceny”. Darmowe płyty rozdawane są nie tylko w Szczecinie, ale na terenie całego kraju.

Nowatorskie podejście do promocji zespołów pozwala dotrzeć szerokiego grona odbiorców. Dzięki wykorzystaniu mediów lokalnych i ogólnopolskich, możliwa jest długofalowa promocja. Taki nośnik fizyczny, to odpowiedź na wymagania współczesnego rynku fonograficznego.

Na drugiej części kompilacji znalazły się utwory zespołów doskonale znanych czytelnikom RudeMakera – Vespa, Pomorzanie i Indios Bravos. Ci pierwsi o swoim udziale napisali tak:
w szczecinie urodzeni, a co. znaczy sie składanka się pojawiła taka i se można ją ssać, normalnie pod tym linkiem tam pobierz będzie. a na drugiej części jejjże (czyli voljum 2) zupełnie nigdy nie rilizd nigdzie jeden nasz numer. tzn w sumie to wersja rilizd numeru już – 'miś chce iść'. ale inaczej niż na płycie, bez tego pierdzenia niby z adaptera starego. na czysto, jak w studio. czyli dla zboczeńców, co se zbierają te nasze nagrania. to se to mogą zebrać. no i tam wiadomo, jeszcze inne różne zespoły są ze szczecina, ale wszystkie to syf, oprócz Pomorzanie, wiadomo. a tak w ogóle, to mieliśmy przecież ogłosić, że się w pizdu rozpadliśmy i już nie gramy, i że szlus, koniec, tylko zapomnieliśmy, bo wszyscy na wakacjach.

Zapraszamy do ściągania i słuchania.

www.borninszczecin.pl
www.pomorzanie.bandcamp.com
www.vespaband.pl
www.facebook.com/vespaband

KategorieMuzyka Nagrania

Dyskusja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *