Nagrania

„Wiele dróg” – debiutancki album Make Progress

11 sierpnia, w czasie 3. dnia Ostróda Reggae Festival, odbędzie się premiera "Wiele dróg", debiutanckiego albumu Make Progress. Zespół ten w sobotę zagra na Red Stage jako pierwszy. Po nim wystąpią m.in. Tabu, Jafia Namuel, Bakshish i Morgan Heritage.

Kontynuuj czytanie ▾

Wróćmy jednak do płyty „Wiele dróg”. Znalazło się na niej 10 kompozycji oraz jeden remix autorstwa MesBrutah (aka Ganja Ninja). Ten ostatni, czytelnikom naszego forum, może być znany z dubowego remiksu utworu „Late” The Bartenders (ukazał się na kompilacji „Dub Va_Version 001” dołączonej do magazynu „LAIF”). Cały materiał na „Wiele dróg” nagrano w Polsce.

Utwory:
1. I know
2. Nasza broń
3. Taxi driver
4. Remember
5. Roots
6. Zasadzka w nocy
7. I need you
8. Dance of Jah
9. Cryin' Rastaman
10. To co prawdziwe feat. Kaer, Małżyk
11. Remember Mesbrutah Remix

Make Progress powstał przed 12 laty w Rucianem-Nidzie. Na dobre swoją drogę artystyczną rozpoczął na w ubiegłym roku, kiedy to udało im się m.in. zdobyć pierwszą nagrodę na II Ogólnopolskim Przeglądzie Muzyki Reggae SOUNDSYSTEM w Ełku. Kolejnym sukcesem było zajęcie pierwszego miejsca w przeglądzie zespołów „Rock nad Nidką”. Jednak do największych osiągnięć Make Progress należy wygrana w Konkursie Ostróda Reggae Festival. Dzięki temu Progressi dostali możliwość nagrania materiału w londyńskim Soundflower Studios. Efektem jest epka „Stand Strong”, która została dołączona do 19. numeru magazynu „Free Colours„. Na płycie gościnnie wystąpili członkowie znanej z ORF 2011 brytyjskiej formacji Wisdom Band.

www.makeprogress.art.pl
myspace
facebook

KategorieMuzyka Nagrania

Dyskusja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *