Nagrania

xRob Black – debiutancka siódemka

W marcu ubiegłego roku na forach internetowych pojawiła się informacja na temat Roberta Kuwika, producenta ukrywającego się pod pseudonimem xRob Black. Ten pochodzący z Zielonej Góry muzyk był członkiem takich zespołów, jak Wyspa Jabłoni, Chant, DeVERSION i Inity Dub Mission. Współpracował także z Konopians przy okazji nagrywania płyty "eSTiOuPi" oraz z byłym członkiem The Wailers, Nattym Wailerem.

Kontynuuj czytanie ▾

Do tej pory mogliśmy słuchać produkcji Roba na jego myspace oraz soundcloud. W tym miesiącu będziemy mieli wreszcie okazję posłuchać jego muzyki na 7-calowym winylu. Właśnie w czerwcu wydawnictwo Superfly Studio (założone przez Marka Bogdańskiego z Dreadsquadu) wyda siódemkę xRob Blacka. Dla osób, które nie posiadają gramofonów przewidziana jest też opcja zakupu plików w formacie cyfrowym.

Jeśli lubisz brzmienia jamajskiej muzyki późnych lat 60. i początku 70. to ta płyta jest dla ciebie. Jeśli lubisz early reggae zmieszane z odrobiną soulu i funku (hammondowe melodie też się znajdą) to ta płyta jest dla ciebie. Pozostaje czekać na premierę.

Utwory;
01 – xRob Black – Boss the ripper
02 – xRob Black – Soul snack

www.myspace.com/superflystudio

KategorieMuzyka Nagrania

Dyskusja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *