Nagrania

Zjednoczenie Sound System – Inity

Zjednoczenie Sound System to raggamuffinowy kolektyw tworzony przez Krzaka, Pablopavo i Diego. Mniej aktywnymi obecnie członkami ekipy, którzy przez wiele lat stanowili jej oblicze są Reaggenerator i lady Manana. Mimo iż Zjednoczenie istnieje od 2001 r., to do tej pory nie doczekało się długometrażowego debiutu (w 2011 r. ich nakładem ukazała się epka, wydana z okazji 10-lecia cyklu imprezowego "Reggae Faza").

Kontynuuj czytanie ▾

16 stycznia w warszawskim klubie Hydrozagadka odbędzie się premiera albumu „Inity”. Płyta utrzymana jest w stylistyce reggae, raggamuffin, uk dub. Znajduje się na nim 15 utworów o charakterze słowno-muzycznym. Oprócz Pabla i Diega, na nowej płycie warszawskiego kolektywu, wokalnie udzielą się King General, Syjon Fam, Kudłacz (Sensithief), Mic Liper (Roots Melody Sound System), Medik (Ictus sound), Daddy Bozo (Jam Vibez) i Szprancyl (Badd Dutty Sound), a także – w nietypowej roli – znawca kultury jamajskiej, Jacek Krzypkowski.

Riddimy na płytę zostały wyprodukowane przez następujących producentów: Bunny „Striker” Lee, Dreadsquad, Bush Chemists, Riddim Tuffa, Olo Mothashipp, Praczas, Crackoffsky, KGS, Matis (Centrum Strona) oraz przez tercet Pablopavo & Dubbist & Emilly Jones. Za całość brzmienia nowego albumu „Inity” odpowiada Olo Mothashipp. Okładkę zaprojektował Piotr Gajewski.

Utwory:
1. Intro feat. Jacek Krzypkowski
2. Nie pytaj nas
ikona
3. Don Don Don
4. International
5. Fortuna
6. Dom feat. Damian SyjonFam
7. Rób rób
8. To dla tych
9. Kłam
10. Radical
11. Siła mikrofonu feat. King General
12. Digital
13. Raggamuffin feat. Medik, Szprancyl, Daddy Bozo, Mic Liper, Kudłacz, Reggaenerator
14. Outro
15. Bonus track: Don Don Don (KGS Love C64 RMX)

„Inity” ukaże się nakładem Karrot Kommando.

www.facebook.com/ZjednoczenieSoundSystem

KategorieMuzyka Nagrania

Dyskusja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *