Nagrania

Los Aggrotones i ich „10 Reggae Shots”

Los Aggrotones to argentyński zespół grające instrumentalne early reggae i rocksteady. Ten 4-osobowy zespół istniejący od 2007 r., w styczniu (dokładna data premiery nie jest jeszcze znana) uraczy nas kolejną świetną produkcją, która bez wątpienia nie odbiegnie poziomem od ich winylowych epek (chociażby tej nagranej z Pattem Kellym) czy debiutanckiego albumu "Moods".

Kontynuuj czytanie ▾

Zapowiedzią nadchodzącego albumu jest „Oops I Love You” z gościnnym udziałem Derricka Harriota. Na płycie zaśpiewali także Freddie Notes oraz Lambert Briscoe z Hot Rod All-Stars.

Utwory:
Strona A
A1- El Reggae es Algo Serio
A2- Dulce y Melancolico
A3- Oops I Love You (Feat. Derrick Harriott)
A4- La Revancha
A5- Mexico

Atrona B
B1- El Ram Jam Club
B2- The Rhythm Controler (Feat. Freddie Notes)
B3- Mas Alla Del Tiempo
B4- Dancing The Moonhop (Feat. Lambert Briscoe)
B5- Mensaje Para Charmers

Materiał na płytę – jak powiedział RudeMaker.pl Kevin, gitarzysta Los Aggrotones – został nagrany w lipcu bieżącego roku w Kingston Factory Studios w Buenos Aires (za wyjątkiem jamajskich wokalistów, którzy nagrywali w swoich miastach), tam też całość wyprodukowano. Produkcja to dzieło Los Aggrotones, a zwłaszcza perkusisty Estebana, będącego właścicielem Kingston Factory Studios. Warto wspomnieć, że Esteban gra również w Gigantes Magneticos i Smocking Flamingo.

„10 Reggae Shots” na LP zostanie wydane przez Interrogator Records z Kanady, oficjalną dystrybucją zajmie się francuski Red Head Man (Jewels Recordings). Album ukaże się także na CD: nakładem argentyńskiej wytwórni Una Isla Club, a także wspomnianej wcześniej Interrogator Records.

facebook.com/losaggrotones
myspace.com/losaggrotones

KategorieMuzyka Nagrania

Dyskusja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *