Nagrania

One Night Band – Hit & Run

Z lekkim opóźnieniem i dużo większą przyjemnością informujemy, że znany być może niektórym, kanadyjski zespół One Night Band, 7 października wydał sumptem Stomp Records w swój drugi krążek "Hit & Run". Informacja to o tyle ciekawa, że ten kanadyjski zespół jakkolwiek może niezbyt znany w naszym kraju, z całą pewnością zasługuje na znacznie więcej uwagi, co brutalnie udowadnia właśnie swą najnowszą płytą.

Kontynuuj czytanie ▾

15 naładowanych energią kawałków, opartych na solidnych fundamentach oldschoolowego dirty ska, reggae i motown-soulu to wystarczające argumenty do zakupu tego albumu. Smaku niech doda fakt, że produkcją zajął się sam Brian Dixon, gitarzysta The Aggrolites, czego nie da się nie usłyszeć w brzmieniu kolejnych numerów, nagranych dla zachowania „przykurzonego” klimatu, przy pomocy zabytkowych mikrofonów wstęgowych.

Gorąco namawiam wszystkich do bliższego zainteresowania się tym wydawnictwem, a wszelkich organizatorów do uważnego przyglądania się koncertowej rozpisce One Night Band. Czas najwyższy, dać Kanadyjczykom szansę na spotkanie z polskimi fanami.

KategorieMuzyka Nagrania
Przedsięwzięcia

Dyskusja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *