Prasa i ziny

Rocking Steady Magazine #13

13. numer "Rocking Steady Magazine" jest pierwszym numerem, który ukaże się w wersji papierowej. Oczywiście, w dalszym ciągu na stronie
www.rockingsteady.de dostępna będzie też darmowa wersja w formacie pdf.

Kontynuuj czytanie ▾

A co znajdziemy w listopadowo-grudniowym numerze? Przede wszystkim temat tytułowy, czyli Ska Vaganza Dr. Ring-Dinga, któy wspomina m.in. o swojej ubiegłorocznej wizycie w Polsce oraz współpracy z Dredsquadem. Ponadto tekst o jamajskim jazzie i wywiad z wokalistą/saksofonistą New York Ska-Jazz Ensemble, dotyczący przede wszystkim jazzu oraz jego miksu ze ska.

Przeczytamy także wywiady z niemieckim Jamaram (w ramach cyklu „Reggae In Your Jeggae”), amerykańskimi The Lions i Hepcat, holenderskim Rude Rich & The Highnotes (26. października ukazał się ich „Tribute To The Greats„), niemieckim El Bosso meets The Skadiolas, argentyńskim The Aggrotones i włoskim The Offenders.

Nie mogło zbraknąć recenzji, w numerze zrecenzowano Broussai „Kingston Town”, Mono & Nikitaman „Live!”, U-Roy „’Pray Fi Di People”, The (English) Beat „Live! at the US Festival 1982 and 1983”, Dr. Woggle & The Radio „Weinheim City Live”, Marcia Griffith „Marcia Griffith and Friends”, Amsterdam Faya Allstars „EP” i inne.

Oprócz tego tekst o 20-leciu wytwórni Stubborn Records, zapowiedź nowego albumu Davida Hillyarda & The Rocksteady 7, relacja z koncertu Missing Andy w Kolonii, zapowiedzi tras koncertowych The Void Union, The Offenders, The Beatdown, Jokerface etc.

Zine dostępny jest w formacie .pdf (z multimediami) na stronie rockingsteady.de, na razie tylko w wersji niemieckojęzycznej.

www.rockingsteady.de

Dyskusja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *