Nagrania

The Lions – allstars band z Los Angeles

The Lions to zespół założony w Los Angeles, w jego skład wchodzą wokaliści Alex Desert i Deston Berry z Hepcat, Malik Moore z Ocean 11 oraz MC Black Shakespeare z I&I Sound System. Wspiera ich spora grupa instrumentalistów, bynajmniej nie początkujących...

Kontynuuj czytanie ▾

Dan „Connie Price” Ubick (The Keystones, Big Daddy Kane, De La Soul, Breakestra) i Devin Morrison (The Expanders, Leonard Dillon) grający na gitarach, Dave Wilder (Macy Gray, Norah Jones, Brett Dennen, Everlast, Liz Phair) na basie, Blake Colie (Salvador Santana, Derrick Morgan, Leonard Dillon, The Maytones) na perkusji, Davey Chegwidden (Rhythm Roots All Stars, De La Soul, Black Eyed Peas, David Holmes) na instrumentach perkusyjnych, James King (Fitz & the Tantrums, Breakestra, Ray Barretto) na saksofonie, flecie i melodyce, Dave Goodwin (Fitz & the Tantrums, Raphael Saadiq, Poncho Sanchez) na puzonie.

W sierpniu ten allstars reggae band wydaje drugi album, zatytułowany „New Girl”. Ich pierwszy album, wydany w 2008 r. „Jungle Struttin'”, to połączenie tradycyjnych i nowoczesnych rytmów, muzyka jamajska spotkała się tam z dźwiękami rodem z Etiopii i Kolumbii. Na nadchodzącej płycie możemy się spodziewać mieszanki reggae, soulu, funky i – zapewne – kilku innych składników.

Wydawcą płyty będzie Stones Throw Records.

www.myspace.com/lionsbread
www.facebook.com/TheLionsReggae

Dyskusja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *