Nagrania

Skauci – Great Poland – premiera

W końcu jest! Druga płyta olsztyńskich Skautów ujrzy światło dzienne na przełomie 2009/2010 (premiera po zamieszaniu świąteczno-noworocznym – 4 stycznia 2010). Drużynowy Greg dopiął swego i bardzo długo oczekiwany krążek w końcu może zagościć w twoim, moim, naszym(!) odtwarzaczu. „Great Poland” to 13 numerów w barowo, knajpiano, olsztyńsko ska-reggae’owym klimacie.

Kontynuuj czytanie ▾

Mimo anglojęzycznego tytułu płyty, zaskakująco wszystkie piosenki zaśpiewane są po polsku. Dzięki temu wszystkim będzie łatwiej przyswoić teksty i demoralizować napotkanych przechodniów w drodze powrotnej z koncertu Skautów. Na płycie poza murowanymi hitami jak tytułowy numer, czy kawałek „Kawałek”, znajdziemy kilka jeszcze lepszych instrumentalnych utworów (podpowiedź dla fanów: w nich nauka tekstów idzie jak z płatka, w zasadzie zna się już tekst przed usłyszeniem utworu!) jak „Blueska”, „Boss Station”, czy pojedynek na który wszyscy czekają „007 vs. J23”. Jakby ciągle żyło „Celebrity Deathmatch”, to byłaby to walka wieczoru!!!

Nie czekaj, nie zwlekaj, już możesz zamawiać płytę!

Patronat nad CD objęła akademicka sieć radiowa w składzie olsztyńskie Radio UWM FM, poznańska Afera, zielonogórski Index 96 FM, a także RadioSAR.pl, Toksyna.fm i jedyny portal w Polsce traktujący o Ska RudeMaker.pl

Dyskusja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *