Prasa i ziny

Skinhead Story – ukazał się drugi numer!

Ukazał się właśnie drugi numer Skinhead Story! Koszt 10 zł + 3 poczta. Zamawiać można poprzez system Paypal, wpłacając pieniądze na adres: skinheadstory@gmail.com lub też pisać po dane do przelewu pod ten sam adres e-mail: skinheadstory@gmail.com

Do pierwszych 150 sztuk zina dodana jest płyta zespołu Collina – „More than music” + bonusy!

Kontynuuj czytanie ▾

A co tym razem znajdziecie w numerze:

Bulbulators – Iglak (wokalista zespołu) opisuje kawałek po kawałku płytę „Principes Mortales Punk Aeterna”. Chcesz wiedzieć skąd się wziął tytułowy kawałek? Tu znajdziesz odpowiedź!
The Warriors – świetny wywiad przeprowadzony „na żywo” z legendą brytyjskiej sceny. Saxby mówi chociażby o tym, czy porównania do Last Resort ich denerwują, co sądzi o przeniesieniu stadionu WestHam w nowe miejsce i czy mogą się utrzymać się z grania.
45 Adapters – mało jeszcze u nas znany zespół z Nowego Jorku, za to z niezłymi recenzjami swoich wydawnictw. Na ostatnich koncertach w składzie grywa z nimi znany dobrze z innych projektów Phil Templar.
Pannonia Allstars Ska Orchestra – wywiad z najlepszym zespołem Ska z Węgier. Odpowiadają na pytania dotyczące swojej muzyki, sceny Ska na Węgrzech i czy są jeszcze zespołem alternatywnym.
The Sandals – wywiad z Poznańskim zespołem, opowieści o róży, którą dostali od publiki, alkoholu i przede wszystkim ich muzyce.
xCrosscheckx – niemiecki hardcore w bardzo dobrym wydaniu. Wywiad ze względu na lenistwo chłopaków nie za duży, ale zawsze to wstęp do zapoznania się z ich muzą.
Reckless Agression – jeśli nie mieliście wcześniej okazji to musicie usłyszeć ostre granie Meatdoga i spółki i zaznajomić się z rysunkami wokalisty. Czy ma szansę na bycie bardziej chorym niż GG Allin? Próbka jego możliwości w wywiadzie.
Slick 46 – wywiad z zespołem z Australii. Kilka wydawnictw na koncie, lata grania i nowy materiał z panną w składzie.
Richard Jobson – wywiad z wokalistą The Skids i reżyserem. Jeśli chcecie obejrzeć dobry film, to musicie zobaczyć „16 Years of Alcohol”. Richard opowiada o swoich doświadczeniach z młodości kiedy był częścią gangu i porównuje te doświadczenia do gangu Frankiego z jego filmu.
Pico (Real Enemy Fanzine) – rozmowa z twórcą słowackiego zina Real Enemy. Jaki wywiad uważa za najlepszy i dlaczego, co planuje w dalszych numerach i co porabia poza wydawaniem magazynu.
Contra Records – niemiecka wytwórnia wydająca m.in. Volxsturm, Stronbow, Noi!se czy Marching Orders. Rozmowa o ich wydawnictwach, bestsellerach i największych porażkach.
Lunatics – warszawski zespół punk w akcji. Historia zespołu przed wydaniem trzeciej już płyty.

Dodatkowo:
Najlepszy koncert w życiu – opowieści „weteranów” o ich najlepszym koncercie w życiu. Wypowiedzieli się m.in. Stecyk (Ziggie Piggie), Garry Bushell (Gonads) czy Mariusz z Booze & Glory.
Riot! Riot! – wspominki o wrocławskim zinie
Skinheads w Marsylii – opowieść naszego rodaka o jego pobycie we Francji
Dodatkowo zestawy recenzji zinów i muzyki.

Po więcej informacji zapraszam na blog: skinheadstory.blogspot.com

Dyskusja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *