Urodziny!

The Slackers i Bartenders na naszych 10. urodzinach!

W listopadzie będziemy świętować 10. urodziny RudeMaker.pl poważnie zakręconą imprezą z udziałem jednego z naszych ulubionych zespołów - The Slackers, najlepszego polskiego składu ska-jazzowego - The Bartenders i trzech fantastycznych soundsystemów: Bigger Boss Sound, 6T's Club i Hot Shot Sound. Mamy nadzieję, że wyjdzie z tego naprawdę tłuste bankiecisko i z wszystkimi Wami zobaczymy się na miejscu. Wbijajcie więc jesienią do Warszawy imprezować razem z nami, i udostępniajcie info o tym wydarzeniu, jakby od tego zależało Wasze życie.

Kontynuuj czytanie ▾

Strona wydarzenia na fb
Bilety

Wiemy, że mówimy tu o poważnym planowaniu z wyprzedzeniem, ale koniecznie już teraz zapiszcie sobie tę datę w kalendarzach. Naprawdę bardzo, bardzo chcemy zobaczyć Was w Warszawie w listopadzie.

The Slackers w Warszawie!

The Slackers, The Bartenders, Bigger Boss Sound, 6T's Club, Hot Shot Sound – 10. urodziny rudemaker.pl w warszawskim Pogłosie już za chwilę! My też wciąż unosimy powiekę w lekkim niedowierzaniu. The Slackers (US) • The Bartenders • 10. urodziny RudeMaker.plbilety: bit.ly/theslackers-rudemaker

Opublikowany przez RudeMaker Czwartek, 11 października 2018

 

Kiedy w 2003 roku kilkadziesiąt osób z całej Polski spotkało się w Krakowie na koncercie The Slackers, serwis RudeMaker jeszcze nie istniał. Jednak to właśnie wtedy poznali się użytkownicy internetowego forum SoundCrazy, którego RudeMaker jest kontynuacją. W tym roku obchodzimy 10. urodziny, a to nie byle jaka okazja, wymagająca imprezy z solidnym przytupem. Jednak takiego wykopu z półobrotu jak koncert The Slackers nie spodziewaliśmy się w najśmielszych oczekiwaniach. Z olbrzymią radością będziemy obchodzić nasz okrągły jubileusz przy dźwiękach nowojorskich weteranów najbliższej naszym sercom sceny. Gorąco zapraszamy do świętowania razem z nami, z zespołem Bartenders i rewelacyjnymi soundsystemami, które od lat towarzyszą naszym poczynaniom.

Dyskusja (1 reply)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *