Trasa koncertowa

Trasa koncertowa The Offenders

W przyszłym tygodniu na 5 koncertów przybywa do Polski The Offenders. Zespół został założony we Włoszech pod koniec 2005 r. Kiedy wydali swój pierwszy długogrający album „Hooligan Reggae“, nie mieli pojęcia, że przez czasem będzie nazywany klasyką europejskiej sceny ska.

Kontynuuj czytanie ▾

Szybko zaczęli dostawać mnóstwo propozycji koncertowych. Wtedy też podpisali pierwszy poważny kontrakt z wytwórnią Grover Records (która wydała „Action reaction“ w 2009 r.) i przeprowadzili się do Berlina. Tak zostało do dziś. Zespół promuje swój nowy album „Heart Of Glass” wydany w styczniu przez Destiny Records.
Pierwsze 3 koncerty – w Krakowie, Wrocławiu i Warszawie – Valerio i spółka zagrają z australijskim The Rumjacks (celtic punk).

Pierwsze 3 koncerty – w Krakowie, Wrocławiu i Warszawie – Valerio i spółka zagrają z australijskim The Rumjacks (celtic punk).

  • 23.10 – Kraków, Zet Pe Te – The Offenders, The Rumjacks – bilety 65/75 zł
  • 24.10 – Wrocław, Stary Klasztor – The Offenders, The Rumjacks – bilety 50/75 zł
  • 25.10 – Warszawa, Pogłos – The Offenders, The Rumjacks, CF98 – bilety 65/75 zł
  • 26.10 – Poznań, Klub Dragon – The Offenders – bilety 25/35 zł
  • 27.10 – Gliwice, Klub Studencki Spirala – Punk Generation 2018: The Offenders, August Landmesser, Fate – Zespół punkowy, Schröttersburg i inni – bilety 35/50 zł

Dyskusja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *