Prasa i ziny

United Reggae Magazine #8

Od kilku dni na unitedreggae.com dostępny jest ósmy numer anglojęzycznego magazynu "United Reggae". W magazynie tym zebrane są treści, które na stronie ukazywały w ciągu ubiegłego miesiąca.

W numerze znajdziemy przede wszystkim wywiady ze Stephenem Marleyem, Sarą Lugo, Ziggi Recado i Deadly Hunta.

Kontynuuj czytanie ▾

Przeczytamy także 12 recenzji płyt, m.in. „Looking Back – The Jamaican Chart Hits of 1958 and 1959”, „Revolutionary Dub Vibrations (Chapter 3)”, Takana Zion „Rasta Government”, The Aggrolites „Reggae On Rugged Road”, Stephen Marley „The Revelation Pt 1: The Root of Life”. Warto także zwrócić uwagę na obszerny artykuł „Bob Marley i wyzwolenie z mentalnego niewolnictwa”, napisany z okazji 30. rocznicy śmierci najsłynniejszego Jamajczyka.

Jak zawsze w United Reggae znalazły się zdjęcia z koncertów, tym razem m.in. z Rotterdam Reggae Festival 2011, Rockers Rockers Rockers Festival w Paryżu, koncertu Gentlemana w Moguncji oraz The Congos i The Abyssinians w paryskim La Gaité Lyrique.

„United Reggae” można ściągnąć za darmo w formacie pdf lub przeczytać online dzięki Flash Flipping Book. Dostępna jest także płatna wersja papierowa.

unitedreggae.com/magazine

Dyskusja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *