Koncerty

Aggrolites w Polsce!

Z nieukrywaną radością ogłaszamy wszem i wobec, że efektem wielomiesięcznych starań znanego w pewnych kręgach organizacyjnego cudotwórcy, już tegorocznej jesieni zawitają do naszego kraju jedyni i niepowtarzalni... The Aggrolites.

Zespół z Los Angeles już niejednokrotnie koncertował w Europie, jednak tak się zadziwiająco złożyło, że wszelkie jego trasy beztrosko omijały Polskę, skazując tutejszych fanów na zagraniczne wojaże i muzykę z odtwarzacza. No more! Tym razem Jesse i spółka zagrają u nas aż dwa koncerty, 23 września w znanym z imprez tej klasy, warszawskim CDQ, a dzień później we Wrocławiu, w klubie Łykend.

Kontynuuj czytanie ▾

Tego wydarzenia nie można przegapić. W ramach przygotowań gorąco polecam wszystkim odświeżenie dotychczasowych dokonań kapeli. A jest czego posłuchać, od zaskakująco świeżego „Dirty Reggae”, przez porywające „The Aggrolites”, po niezwykle różnorodne stylistycznie „Reggae Hit L.A.”. Pomimo mnogości muzycznych nawiązań do klasyków gatunku, ich brzmienie jest oryginalne i orzeźwiające w najlepszym amerykańskim stylu i ani na chwilę nie pozwala odpocząć spracowanym tańcem nogom. Ale czego innego spodziewać się można po muzykach, którzy zaczynali jako backing band Derricka Morgana, a później Phyllis Dillon, czy legendarnego Princa Bustera.

Do koncertów jeszcze prawie trzy miesiące, pozostaje więc tylko liczyć dni, zrywać kartki z kalendarza i nastawić się na mocną porcję „Dirty Reggae” prosto z Kalifornii!

Więcej szczegółów już wkrótce…

Przedsięwzięcia

Dyskusja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *