Nagrania

Fireinthehole meets Zion Train / Izrael meets Mad Professor & Joe Ariwa

W 2009 r. Fireinthehole zagrał kilka koncertów z Zion Train. To właśnie po jednym z tych koncertów członkowie Zion Train zapytali, czy istnieje możliwość gościnnego pojawienia się na płycie tego młodego (powstali raptem 4 lata temu) śląskiego zespołu.

Kontynuuj czytanie ▾


Efektem tej współpracy jest 10-calowy winyl wydany przez należącą do Neila Percha wytwórnię Universal Egg. Na płycie znajdą się 3 utwory FITH, w tym jeden nagrany z Zion Train. W utworze „Time Of Need” gościnnie zaśpiewał jamajski wokalista, od lat mieszkający w Londynie Earl Sixteen (Dreadzone). Earl do muzyki FITH zaśpiewał tekst przeboju amerykańskiego wokalisty Johna Mayera „Waiting For The World To Change”.

utwory:
A1 New Creation

B1 Drama (Fire In The Hole meets Zion Train)
B2 Time Of Need (feat Earl 16)

Płyta, w limitowanym do 500 sztuk nakładzie, będzie miała premierę 7 czerwca.

Miesiąc wcześniej ukaże się winylowa wersja płyty Izrael meets Mad Professor and Joe Ariwa. Wydawnictwo to jest dubową wersją wydanej w 2008 płyty „Dża Ludzie”, która zawierała premierowe utwory Izraela nagrane po 11-letniej przerwie wydawniczej. Dystrybucją w Wielkiej Brytanii zajmie się firma Mad Professora Ariwa Sounds. Natomiast światowej dystrybucji płyty podjęła się firma Ernie B’s Reggae z USA.

W przyszłym tygodniu możliwość preorderów obu płyt pojawi się w sklepach internetowych W Moich Oczach, Manufaktura Legenda i Serpent.pl oraz w Sklepie Manufaktura Legenda na Allegro. Płyta Fireinthehole nie znajdzie się w szerokiej dystrybucji sklepowej. Oprócz wymienionych wyżej sklepów internetowych będzie dostępna tylko w niezależnych sklepach winylowych i w dystrybucji koncertowej.

www.myspace.com/fireintheholepl
www.wobblyweb.com
www.ariwa.com
www.magnetosfera.eu

Dyskusja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *