Koncerty

International Ska Circus w Polsce! – The Toasters, Deal’s Gone Bad

Jeszcze do niedawna o wizycie legendarnych The Toasters w Polsce mogliśmy tylko pomarzyć. Ale czasy się zmieniają, a nasz kraj, choć bardzo powoli, przestaje być europejskim ska zaściankiem. Obecnie praktycznie co roku możemy cieszyć się z odwiedzin Bucketa i spółki.

Kontynuuj czytanie ▾

Tradycyjnie już, w trasę nie jadą sami. Długie eskapady, obejmujące zasięgiem cały świat, są dla Bucketa okazją do promowania interesujących, zaprzyjaźnionych z nim artystów. Dla nas jest to niepowtarzalna okazja. Z The Toasters ruszają w trasę albo zespoły debiutujące, których żaden polski promotor nie podjąłby się samodzielnie sprowadzić, obawiając się o frekwencję na koncercie, albo wykonawcy już uznani, ale choćby ze względu na odległość (najczęściej są to grupy z za Oceanu), również pod względem finansowym ryzykowni. Cóż, tak skromna bądź co bądź scena jak w naszym kraju, rządzi się swoimi prawami.

Tym razem Toastersi zaprosili Deal’s Gone Bad z Chicago, Illinois. Zespół powstał w 1994 roku i w ciągu 15. lat istnienia wydal 5 długogrających płyt. Obecnie przygotowuje dubową wersję ostatniego albumu The Ramblers. Na amerykańskiej scenie są kapelą znaną i uznaną, my właśnie mamy znakomitą okazję, by zapoznać się z ich twórczością. Jeśli lubicie muzykę takich wykonawców jak Sam Cooke, Hepcat, Toots & the Maytals, The Slackers, Ken Boothe, The Skatalites, Otis Redding, Go Jimmy Go, Flogging Molly, Justin Hinds, ten zespół jest zdecydowanie dla Was!

Mini trasa po Polsce obejmuje trzy występy:

7 kwietnia – Wrocław, Madness – koncert pod patronatem portalu Rudemaker.pl
8 kwietnia – Kraków, Imbir
9 kwietnia – Warszawa, CDQ

Dyskusja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *