EP

The Uppertones – 3 on 1 EP vol. 2

The Uppertones to włoskie trio ze słynnym wokalistą i puzonistą Mr. T-Bonem na czele. W Polsce gościli już nie raz, więc jest spora szansa, że mieliście już okazję trafić na ich mieszankę jamajskiego R'n'B, calypso, mento i ska. Oprócz regularnego koncertowania panowie czasem wchodzą też do studia, czego najnowszym efektem są trzy piosenki wydane na winylowej siódemce.

Kontynuuj czytanie ▾

Za wydawnictwo odpowiedzialny jest włosko-holenderski label Tardam Records, a najnowsza EP-ka to drugi wytłoczony przez nią krążek Uppertonesów w serii 3 on 1. Z trzech umieszczonych na nim piosenek dwie możecie kojarzyć z ubiegłorocznego albumu „Up Up Up!”.

Trzecia zatytułowana jest „Open Your Heart” i wygląda na to, że stanowi tu danie główne i premierowy materiał. Z tylnej strony okładki nie wynika, by był to cover Madonny. Pozostaje więc samemu sprawdzić, z czym mamy do czynienia. Krążek możecie nabyć przez stronę Amsterdam BeatClub. Tam też znajdziecie pierwszą odsłonę trzy-piosenkowej serii Uppertonesów, której zwiastun możecie przesłuchać poniżej.

 

 

KategorieMuzyka Nagrania
Przedsięwzięcia

Dyskusja (2 replies)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *